Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

 

 pod napadima non-stop

Go down 
AuthorMessage
rap_man
Guest




pod napadima non-stop Empty
PostSubject: pod napadima non-stop   pod napadima non-stop Icon_minitimeThu May 10, 2007 10:10 am

mene neki likovi napadaju non-stop i oduzimaju po 2500 bodova. sad bi već imo nekih 9000 a imam 5000. njihova imena su bestking i AtiLGaN. pa ako mozete nekako pomoći, pomozite molim vas jer ovako ću stalno biti na 5000 bodova. unaprijed hvala!!!
Back to top Go down
g unit e
Guest




pod napadima non-stop Empty
PostSubject: Re: pod napadima non-stop   pod napadima non-stop Icon_minitimeThu May 10, 2007 11:47 am

rjesit cemo to crnka
jos cemo se dogovoriti,ok geek
Back to top Go down
privater
Guest




pod napadima non-stop Empty
PostSubject: Re: pod napadima non-stop   pod napadima non-stop Icon_minitimeThu May 10, 2007 11:48 am

Moras si sam pomoci niko ne moze dovuci flotu do tebe potrosice sav deut i zaribace flotu za te da se sreda trebaju bar dvojca u aks

Tvoje je da uradis

uradi Veliki transove reciklire i 1 kolonijalan brod i radi FS i RS u stacioniranju
pokupis sve resove na floti ono sto ne staje ulozis u flotu nemoj u odbranu smanjis brzinu na 10% i posaljes flotu na FS ali planiraj da se logujes pre pristizanje flote fora je u tome sta treba plannirati vreme

Primer ako se vracas iz skole oko 13:00 ti namestis flotu da ti stigne negde oko 13:30 ako imas napad onda samo uradis Recall na floti i sve je ok
Back to top Go down
g unit e
Guest




pod napadima non-stop Empty
PostSubject: Re: pod napadima non-stop   pod napadima non-stop Icon_minitimeThu May 10, 2007 11:49 am

ustvar ostavit cu ja taj poso nekom drugom,jer su likovi mede prvih 200
nebi htio imati posla s njima
Back to top Go down
Luka07
Guest




pod napadima non-stop Empty
PostSubject: Re: pod napadima non-stop   pod napadima non-stop Icon_minitimeThu May 10, 2007 12:10 pm

Zasto im dopustas da te napadaju.Vjarojatno te napadaju zato jer imas puno resa na planeti.Ja imam resa na planetim samo kad sam online, cijelo vrijeme je FS i RS tako da me ne napadaju.Nece te imat zbog cega napast ako nemas resa na planeti.
Back to top Go down
rap_man
Guest




pod napadima non-stop Empty
PostSubject: alliance depot   pod napadima non-stop Icon_minitimeThu May 10, 2007 9:19 pm

ljudi ja imam na jednom planetu u blizini aliiance depot, ako to ista pomaze
Back to top Go down
privater
Guest




pod napadima non-stop Empty
PostSubject: Re: pod napadima non-stop   pod napadima non-stop Icon_minitimeThu May 10, 2007 9:33 pm

ne beskorisna stvar
to ti je ako neko stacionira kod tebe flotu u aks defence da se skrbi sa tvojih deuta
Back to top Go down
Sponsored content





pod napadima non-stop Empty
PostSubject: Re: pod napadima non-stop   pod napadima non-stop Icon_minitime

Back to top Go down
 
pod napadima non-stop
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: ..::VANJSKI POSLOVI / DIPLOMACY::.. :: Blacklist-
Jump to: