Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

 

 za Hrvatsku

Go down 
AuthorMessage
g unit e
Guest




za Hrvatsku Empty
PostSubject: za Hrvatsku   za Hrvatsku Icon_minitimeTue May 08, 2007 9:26 pm

jednom kad ojacam i sagradim jaku flotu, napadat cu likove iz serbian alianca,.......
nisu zavladali Ljepom Nasom,a bome neci na ogamom
bit cemo boji od njih! geek
Back to top Go down
LooCian
Guest




za Hrvatsku Empty
PostSubject: Re: za Hrvatsku   za Hrvatsku Icon_minitimeTue May 08, 2007 9:29 pm

Alo dečko, smiri. Kakve veze imaju srbi? Objavit ćemo rat savezu koji će se najviše isplatit, ta mržnja srbi - hrvati ne mješaj u igru, a ako oćeš napdat za sebe, samo napadaj, ali kada bi ovaj savez objavio rat srbiji samo zbog mržnje bez razmišljanja bi otišao iz saveza.
Back to top Go down
g unit e
Guest




za Hrvatsku Empty
PostSubject: Re: za Hrvatsku   za Hrvatsku Icon_minitimeTue May 08, 2007 9:33 pm

ja nisam reko da treba objaviti rat...
nego da cu ih napadati jer ih jednostavno ne volim
Back to top Go down
privater
Guest




za Hrvatsku Empty
PostSubject: Re: za Hrvatsku   za Hrvatsku Icon_minitimeTue May 08, 2007 9:33 pm

Sasvim Pogresno izbegavajte te stvari igraj za zabavu i zbog profita u uni10 sam ratovao sam protiv jednog saveza koji je bio dosta jak sa nacionalnim predznakom USS se zvao tada sad se zovu Silni iz svih krajeva Balkana ima dobrih Igraca vjeruj mi Nijedan Rat u Ogame.ba nije dobro prosao koji se vodio izmedzu nacionalnih strana bilo je dosta vredzanja spamanje nije bilo vredno ni citatai te Gluposti sa obe strane
Back to top Go down
Luka07
Guest




za Hrvatsku Empty
PostSubject: Re: za Hrvatsku   za Hrvatsku Icon_minitimeTue May 08, 2007 9:38 pm

Ti si rasist.Ni ja ne volim srbe, ali necu sad bezveze ratovat zato kaj su oni prije 15 godina nas napali.Zasto bi to prenosili na igru.Bezveze
Back to top Go down
g unit e
Guest




za Hrvatsku Empty
PostSubject: Re: za Hrvatsku   za Hrvatsku Icon_minitimeTue May 08, 2007 9:41 pm

nisam ja rasist
ja volim sve ljude,osim njih,a i uostalom nisam ja reko da mi trebamo njih napadati, samo sam reko da cu ih ja napadati
nije ovo nikakav poziv za rat!"!!!!!!!!!
Back to top Go down
Wile E Coyote
Admin
Wile E Coyote


Number of posts : 121
Location : Rijeka, Croatia
Registration date : 2007-05-03

za Hrvatsku Empty
PostSubject: Re: za Hrvatsku   za Hrvatsku Icon_minitimeTue May 08, 2007 9:59 pm

Ljudi, nemojte zaboraviti da je ovaj forum, odn. podforum "vanjski poslovi / diplomacy" vidljiv svim posjetiteljima, i onima neregistriranim.

Tako da ako se kojim slucjem desi da nas forum posjeti netko iz saveza Srbija recimo, g unit empire ne bi volio biti u tvojoj kozi ako netko od njih to procita. Smile

Zasada nece biti nikavog rata koji cemo mi poceti.

Inace prokusana taktika ratovanja je da se napada savez koji je za 1 mjesto bolje rangiran po statistikama od nas, ali o tome jos nije vrijeme raspravljati jer je jos rano za ratovanje.
Back to top Go down
https://croatian.forumotion.com
lolek
Guest




za Hrvatsku Empty
PostSubject: Re: za Hrvatsku   za Hrvatsku Icon_minitimeTue May 08, 2007 11:03 pm

Pa i ja sam ratovao protvi srba u uni12 SEF SK... ali ne zato što su srbi nego zato što je imalo velikog profita za moj savez od kojeg su btw većina bili srbi ili crnogorci...
G-unit, ako pogledaš oko 20-ak igrača iz top 100 su ti srbi pa ti samo daj...
Back to top Go down
LooCian
Guest




za Hrvatsku Empty
PostSubject: Re: za Hrvatsku   za Hrvatsku Icon_minitimeTue May 08, 2007 11:18 pm

Pa da! U tom slučaju, ako su dobar profit, nema ništa loše da se ratuje protiv bilo koga...
Back to top Go down
privater
Guest




za Hrvatsku Empty
PostSubject: Re: za Hrvatsku   za Hrvatsku Icon_minitimeTue May 08, 2007 11:33 pm

lolek wrote:
Pa i ja sam ratovao protvi srba u uni12 SEF SK... ali ne zato što su srbi nego zato što je imalo velikog profita za moj savez od kojeg su btw većina bili srbi ili crnogorci...
G-unit, ako pogledaš oko 20-ak igrača iz top 100 su ti srbi pa ti samo daj...

Samo treba napomenuti da taj rat nije bio na nacionalnoj osnovi vec rat izmedzu saveza koji su bili na vrhu statistike
Back to top Go down
Pahket
Guest




za Hrvatsku Empty
PostSubject: Pozdrav   za Hrvatsku Icon_minitimeMon May 28, 2007 10:01 am

Ja sam nov u uni30 a pogotovo na orgu ali naletio sam na vas forum trazeci naravno poznata lica i primijetio da debatirate o napadima na srbe i mislim da ste dobro odgovorili kolegi. Ovo je samo igra. Ja vodim inace igram na balkanu u uni9 i u mojem savezu ima momaka i iz srbije i iz bosne i iz slovenije. I ide nam.
Samo sam zelio reci da se nadan da kad skupim 10 000 bodova da cete me imati u vidu pozdrav.
PS. jel smijem pratiti vas forum i po mogucnosti biti registriran

Ime mi je Goran, Virovitica, 27 godina, adsl, radim u bolnici, kirurgija cheers
Back to top Go down
Wile E Coyote
Admin
Wile E Coyote


Number of posts : 121
Location : Rijeka, Croatia
Registration date : 2007-05-03

za Hrvatsku Empty
PostSubject: Re: za Hrvatsku   za Hrvatsku Icon_minitimeMon May 28, 2007 12:54 pm

Ako zelis mozes se se prijaviti u nas wing (tag Cro AC), pa cemo te prebaciti u glavni savez nakon sto predjes bodovni prag.
Back to top Go down
https://croatian.forumotion.com
Gost
Guest




za Hrvatsku Empty
PostSubject: Re: za Hrvatsku   za Hrvatsku Icon_minitimeThu Oct 25, 2007 12:09 am

g unit e wrote:
jednom kad ojacam i sagradim jaku flotu, napadat cu likove iz serbian alianca,.......
nisu zavladali Ljepom Nasom,a bome neci na ogamom
bit cemo boji od njih! geek
haha...idol si mi.... Wink
Back to top Go down
shadow12
Guest




za Hrvatsku Empty
PostSubject: e...   za Hrvatsku Icon_minitimeFri Nov 30, 2007 7:44 pm

ja sam novi tu na orgu...nick:shadow12...pa bi molio da me primite u savez ili da odem u Croatia afro scratch
Back to top Go down
Sponsored content





za Hrvatsku Empty
PostSubject: Re: za Hrvatsku   za Hrvatsku Icon_minitime

Back to top Go down
 
za Hrvatsku
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: ..::VANJSKI POSLOVI / DIPLOMACY::.. :: Rat / War-
Jump to: