Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

 

 fiuman's blacklist

Go down 
2 posters
AuthorMessage
fiuman
Guest




fiuman's blacklist Empty
PostSubject: fiuman's blacklist   fiuman's blacklist Icon_minitimeTue May 08, 2007 5:09 pm

ayka (2:270:2) i peiking08 (2:313:6)
Back to top Go down
privater
Guest




fiuman's blacklist Empty
PostSubject: Re: fiuman's blacklist   fiuman's blacklist Icon_minitimeWed May 16, 2007 12:33 pm

napadac sta ga napada je na poziciji 11 vrlo jak igrac niko mu ne moze nista

fluman je izasao

Morate se nauciti sami da se cuvate Ne znam sta ocekuje on da svi dovicemo tamo flote i da ga ganjamo i opet mu ne mozemo nista taj zna igrati i tesko ga je uhvatiti nemoguce je se da se svi koloniziramo tamo

Nemojte traziti nemoguce stvari ne znam sta je ocekivao da se uradi fluman

admin neka mu blocka pristup forumu
Back to top Go down
Bule

Bule


Number of posts : 58
Age : 43
Location : Rijeka Croatia
Registration date : 2007-05-13

fiuman's blacklist Empty
PostSubject: Re: fiuman's blacklist   fiuman's blacklist Icon_minitimeWed May 16, 2007 1:32 pm

osim toga lako je zapomagati. ljudi naučite fs. Ako lijepo fs nemate problema. pogotovo ako radite na deployment. Ni falanga vam skoro ništa ne može study
Back to top Go down
Wile E Coyote
Admin
Wile E Coyote


Number of posts : 121
Location : Rijeka, Croatia
Registration date : 2007-05-03

fiuman's blacklist Empty
PostSubject: Re: fiuman's blacklist   fiuman's blacklist Icon_minitimeWed May 16, 2007 3:15 pm

Fiuman se vratio u savez na moj nagovor.

Nazalost nije mu ni imao tko pomoci, prijek neki dan privater i alone su popusli flote, ja sam bio baniran.

A inace protiv 11. po ranku bas i nema puno rjesenja.

fiuman, flota ti mora stalno biti na fs-u, i to deployment, i moras biti online prije nego sto ti flota dodje sa fs-a.

to ti je jedino rjesenje.
Back to top Go down
https://croatian.forumotion.com
fiuman
Guest




fiuman's blacklist Empty
PostSubject: Re: fiuman's blacklist   fiuman's blacklist Icon_minitimeWed May 16, 2007 10:41 pm

ovako,ja nemogu napravit niti jedan vt,jer stalno napadaju,vi ocito nekuzite,napravim brod i evo ih.imam ressa na bacanje,al nemogu stignut pobrat
uzivajte
Back to top Go down
cuxcux
Guest




fiuman's blacklist Empty
PostSubject: Re: fiuman's blacklist   fiuman's blacklist Icon_minitimeWed May 16, 2007 11:49 pm

jebemu, stavi odjednom radit 20 VT ak imas puno ressa, ne kuzim gdje je problem
normalno da te napadaju ak imas ressa na planeti,a cisto sumnjam da te napadaju svakih pola sata kad se izgradi transic, prijavi ih za bashing onda
odi u m.o. 2 dana da te zaborave, srusi planetu, zamoli ih da te ne napadaju, *ebi im majku Smile, neznam vise kaj bi ti reko
ocito se ne isplati slati ti ress kad i sam kazes da te stalno napadaju, mozemo onda lijepo njima poslat odmah
Back to top Go down
Sponsored content





fiuman's blacklist Empty
PostSubject: Re: fiuman's blacklist   fiuman's blacklist Icon_minitime

Back to top Go down
 
fiuman's blacklist
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» unknowsoldier's blacklist
» g unit blacklist
» Wile E Coyote's blacklist

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: ..::VANJSKI POSLOVI / DIPLOMACY::.. :: Blacklist-
Jump to: